Gisele Bündchen famous celebrity
Navigation
» Home page
Information
» Basic information
Photogallery
» Photogallery
» Images
» Photos
» Pictures
» XXX photos
Links
» Links
Languages
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen image
Gisele Caroline Bündchen, straight: Gisele Bündchen is a Brazilian top model, occasional film actress and Goodwill Ambassador for the United Nations Environment Programme.
At the end of the 90s, she established herself as a model during the first wave of Brazilian women entering the modeling world. In 1999, Vogue magazine associated her with the return of sexy models and the end of the era of the so-called heroin skinny girls .
In the years 2000-2006, she was one of the representatives of Angels - angels - Victoria's Secret. Since 2004, she has been the world's highest-paid model and is among the sixteen richest women in the entertainment industry, with an estimated net worth of $150 million. Models Claudia Schiffer and Naomi Campbell have declared her to be the only true supermodel in existence, and according to Forbes magazine, she could become the first ever dollar billionaire as a supermodel.
She was cast several times in supporting film roles, starring in the comedy Taxi (2004) or the romantic drama The Devil Wears Prada (2006).
In the period 2000–2005, her partnership with the American actor Leonardo DiCaprio was widely publicized. In 2009, she married New England Patriots quarterback Tom Brady. (source: Wikipedia)

Gisele Bündchen photo

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Jorge Luis Borges

Jorge Louis Borges byl významný argentinský spisovatel.Narodil se v Argentině, část mládí (zhruba v období 1. světové války) však strávil s rodinou v Evropě, což do budoucna jeho tvorbu i jeho samého ovlivnilo. Ve 22 letech se však vrátil do Argentiny. Zpočátku se věnoval hlavně...

Vegetarián

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí....

Václav Neckář

Václav Neckář je populární zpěvák a herec. Pochází z umělecké rodiny, jako herec začínal v divadlech v Mostě a v Plzni. Již v té době nahrával pro rozhlas. Působil v divadle Rokoko a v roce 1968 se stal členem pěveckého uskupení Golden Kids (s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou)....