Gisele Bündchen profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Zajímavé weby
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen obrázek, fotka

profil Gisele Bündchen

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Gisele Bündchen. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Gisele Bündchen? Kolik váží, kolik měří Gisele Bündchen? Jaké jsou míry Gisele Bündchen? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Gisele Bündchen se narodila 1980-07-20. Měří 180 cm. Váží 57 kg. Míry Gisele Bündchen (prsa-boky-pas) jsou 86-61-86.

Křestní jméno:Gisele
Příjmení:Bündchen
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1980-07-20
Míry:86-61-86
Výška:180 cm
Hmotnost:57 kg
Web stránka:https://giselebundchen.my03.com/
Místo narození:Horizontina, Rio Grande do Sul, Brazílie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Gisele Bündchen foto a fotky Gisele Bündchen.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Gisele Bündchen biography, profile you can found here


Gisele Bündchen obrázek, foto

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Antropolog

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých...

Chomout

Chomout je přeneseně hloupý, nešikovný člověk. Pojmenování pochází od části koňského postroje, která se používala žertem i pro ženichy na svatbách jako symbol určitého druhu omezení.Přeneseně se pak slovo chomout použilo i pro omezeného člověka- omezení může být duševní, takový...

Ferdinand Peroutka

Ferdinand Peroutka byl spisovatel, dramatik a jeden z nejvýznamnějších českých novinářů. V Praze studoval gymnázium, ale v posledním ročníku studium ukončil a začal pracovat v novinách. Před první světovou válkou utekl do Německa, aby se vyhnul vojenské službě, ale kvůli zdravotním...